Jeśli chceszbyć powiadamiany
o zmianach na stronie podaj swój adres e-mail
 
   
 
 
  poniedziałek 29 maja 2017  
 
 
grupa 10 / specjalność 18: karłowate właściwe   22 ras
 
 
 
  Bantamka  
 
 
  Basetka  
 
 
  Brodacz Antwerpski  
 
 
  Chabo  
 
 
  Chabo Daruma  
 
 
  Chabo Maruha  
 
 
  Chabo Okina  
 
 
  Chabo Taikan  
 
 
  Chibi  
 
 
  Karzełek Belgijski  
 
 
  Karzełek Duński  
 
 
  Karzełek Frankfurcki  
 
 
  Karzełek Holenderski  
 
 
  Karzełek Jawajski  
 
 
  Karzełek Kochin  
 
 
  Karzełek Łapciasty  
 
 
  Karzełek Niemiecki  
 
 
  Karzełek Polski (Liliput)  
 
 
  Ohiki  
 
 
  Ruhlanka (Ruhlaer)  
 
 
  Sebrytka  
 
 
  Serama  
 
 
 
grupa 10 / specjalność 19: bojowce i odpowiedniki miniaturowe   27 ras
 
 
 
  Ameraraukana  
 
 
  Araukana  
 
 
  Bojowiec Asil  
 
 
  Bojowiec Brugijski  
 
 
  Bojowiec Indyjski  
 
 
  Bojowiec Lutycki  
 
 
  Bojowiec Madraski  
 
 
  Bojowiec Malajski  
 
 
  Bojowiec Nowoangielski  
 
 
  Bojowiec Palatyński  
 
 
  Bojowiec Staroangielski  
 
 
  Bojowiec Sundajski  
 
 
  Bojowiec Tuzo  
 
 
  Cubalaya  
 
 
  Denizli  
 
 
  Jokohama  
 
 
  Kinpa  
 
 
  Ko Shamo  
 
 
  Koeyoshi  
 
 
  Nankin Shamo  
 
 
  Orłowska  
 
 
  Satsumadori  
 
 
  Shamo  
 
 
  Sumatra  
 
 
  Wronogłówka Holenderska (Kraienkoppe Twente)  
 
 
  Yakido  
 
 
  Yamato  
 
 
 
grupa 10 / specjalność 20: kury czubate i odpowiedniki miniaturowe   22 ras
 
 
 
  Annaberska Czubata Lokowana  
 
 
  Appencelska Czubata  
 
 
  Brabancka  
 
 
  Brabancka Zagrodowa  
 
 
  Breda  
 
 
  Brodacz Watermalski  
 
 
  Creve Coeur  
 
 
  Czubatka Dworska (Dworka)  
 
 
  Czubatka Polska Bezbroda (Białoczuba Polska)  
 
 
  Czubatka Polska Brodata  
 
 
  Houdan  
 
 
  Jedwabista  
 
 
  Jitokko  
 
 
  Karzełek Birmański  
 
 
  Karzełek Syjamski  
 
 
  Pawłowska  
 
 
  Polverara  
 
 
  Posaviner  
 
 
  Sówka Brodata  
 
 
  Styryjska (Altsteirer)  
 
 
  Sulmtalska  
 
 
  Sułtan  
 
 
 
grupa 10 / specjalność 21: kury lekkie i odpowiedniki miniaturowe   17 ras
 
 
 
  Andaluzyjska  
 
 
  Appencelska brodata  
 
 
  Augsburska  
 
 
  Brakel  
 
 
  Cemani  
 
 
  Czeska  
 
 
  Dominikańska  
 
 
  Drentse  
 
 
  Feniks Onagadori  
 
 
  Fryzyjska  
 
 
  Hamburska  
 
 
  Hiszpańska  
 
 
  Lakenfeldzka (Lakenfelder)  
 
 
  Minohiki  
 
 
  Onagadori  
 
 
  Shoukoku  
 
 
  Totenko  
 
 
 
grupa 10 / specjalność 22: kury średnie i odpowiedniki miniaturowe   41 ras
 
 
 
  Ardeńska  
 
 
  Barneweldzka (Barnevelder)  
 
 
  Bresse  
 
 
  Drezdeńska  
 
 
  Empordanesa  
 
 
  Fogtlandzka  
 
 
  Forwerk  
 
 
  Gołoszyjka  
 
 
  Jurłowska  
 
 
  Kastylijska  
 
 
  Katalońska  
 
 
  Kruper  
 
 
  Kurokashiwa  
 
 
  Kusa  
 
 
  Lafleszka (La Fleche)  
 
 
  Legbar  
 
 
  Leghorn  
 
 
  Mewka Wschodniofryzyjska  
 
 
  Minorka  
 
 
  Nadreńska  
 
 
  Niemiecka Jastrzębiata  
 
 
  Niemiecka Zagrodowa  
 
 
  Niuhempszyr (New Hampshire)  
 
 
  Orawka  
 
 
  Penedesenka  
 
 
  Polbar  
 
 
  Prat  
 
 
  Ramelslorska  
 
 
  Redcaps  
 
 
  Saksońska  
 
 
  Szumawanka  
 
 
  Szurpata  
 
 
  Śpiewający z Berg  
 
 
  Tomaru  
 
 
  Totleger Westwalski  
 
 
  Trzęsacz z Berg  
 
 
  Turyńska Brodata  
 
 
  Welsumska  
 
 
  Włoszka  
 
 
  Zielononóżka Polska  
 
 
  Żółtonóżka Polska  
 
 
 
grupa 10 / specjalność 23: kury ciężkie i odpowiedniki miniaturowe   19 ras
 
 
 
  Amrok  
 
 
  Australorp  
 
 
  Bilefeldzka  
 
 
  Brahma  
 
 
  Dolnonadreńskie  
 
 
  Dorking  
 
 
  Fawerola  
 
 
  Jersey Giant  
 
 
  Kochin  
 
 
  Kukułka Malińska  
 
 
  Lang Shan Croada  
 
 
  Maran  
 
 
  Niemiecki Lang Shan  
 
 
  Orpington  
 
 
  Plymutrok (Plymouth Rocks)  
 
 
  Rodajlend (Rhode Island/Karmazyn)  
 
 
  Saseks (Sussex)  
 
 
  Sundhaimska  
 
 
  Wajandota (Wyandott)  
 
 
 
grupa 13 / specjalność 26: kaczki i gęsi użytkowe   45 ras
 
 
 
  Altrheiner (Kaczka Srokata)  
 
 
  Biegus Indyjski  
 
 
  Gęgawa  
 
 
  Gęsi Emdeńskie  
 
 
  Gęsi Niemieckie Nieśne  
 
 
  Gęsi Stajnburskie  
 
 
  Gęś Cellera  
 
 
  Gęś Czeska  
 
 
  Gęś Dipoholzka  
 
 
  Gęś Emporda  
 
 
  Gęś Garbonosa  
 
 
  Gęś Garbonosa Afrykańska  
 
 
  Gęś Kędzierzawa  
 
 
  Gęś Landzka  
 
 
  Gęś Lippe  
 
 
  Gęś Pilgrim  
 
 
  Gęś Pomorska  
 
 
  Gęś Reńska  
 
 
  Gęś Rosyjska  
 
 
  Gęś Słowacka  
 
 
  Gęś Talińska  
 
 
  Gęś Tuluzka  
 
 
  Gęś Włoska  
 
 
  Hochbrutflugenten  
 
 
  Kaczka Arlekin  
 
 
  Kaczka Cętkowana  
 
 
  Kaczka Czubata  
 
 
  Kaczka Eizburska  
 
 
  Kaczka Gimbsheimer  
 
 
  Kaczka Kajuga  
 
 
  Kaczka Kambelska  
 
 
  Kaczka Krzywodzioba  
 
 
  Kaczka Orpington  
 
 
  Kaczka Overberger  
 
 
  Kaczka Piżmowa  
 
 
  Kaczka Pomorska  
 
 
  Kaczka Ruańska  
 
 
  Kaczka Ruańska – Clair  
 
 
  Kaczka Saksońska  
 
 
  Kaczka Staropolska (krajowa)  
 
 
  Kaczka Szmaragdowa  
 
 
  Kaczki Karzełki  
 
 
  Pekin Amerykański  
 
 
  Pekin Angielski  
 
 
  Pekin Niemiecki