Kolegium Sędziów
piątek 29 marca 2024
im. Eugeniusza Czepczyńskiego
wykaz sędziów
Skróty Uprawnień
SMG: sędzia międzynarodowy upr. gołębie
SMD: sędzia międzynarodowy upr. drób
SMGD: sędzia międzynarodowy upr. gołębie / drób
SEG: sędzia ekspert upr. gołębie
SED: sędzia eksport upr. drób
SEGD: sędzia ekspert upr. gołębie / drób
SKG: sędzia krajowy upr. gołębie
SKD: sędzia krajowy upr. drób
SKK: sędzia krajowy upr. króliki
SKGD: sędzia krajowy upr. gołębie / drób
SEK: sędzia ekspert upr. króliki
Jędrzejewski Jan
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Sadowa 11, 87-800 Włocławek
telefon: 500 104 106
uprawnienia: Gr. III sp. 4, Gr. VII sp. 8.
Jurek Stanisław
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Szczygla 9, 30-716 Kraków
telefon: (12) 656 08 58 / 889 559 155
uprawnienia: Gr. I ,sp.2, 2 Gr. II sp. 3, Gr IV sp. 5, Gr. VII sp. 8
Kalinowski Szymon
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Długa 36, 84-240 Reda
telefon: (58) 678 83 28 / 664 754 316
uprawnienia: Gr. IX sp. 11, 13.
Kalita Artur
sędzia czynny
adres korespondencyjny: 25-900 Kielce Domaszowice 189A
telefon: 509-179-115
uprawnienia: Gr. IX sp. 11,17.
Kamiński Stanisław
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Płońska 30A, 09-162 Nacpolsk
telefon: (23) 663 20 36 / 604 181 120
uprawnienia: Gr. I sp. 1, 2, Gr. II sp. 3.
Kanicki Krzysztof
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Myśliwska 1A/4, 64-700 Czarnków
telefon: (67) 255 58 73 / (67) 255 28 91
uprawnienia: Gr. I sp. 1, 2, Gr. III, sp. 4, Gr. IV, sp. 5, Gr. VI, sp. 7, Gr. VII, sp.8, Gr. VIII sp. 9
Kassan Edward
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Główna 1, Małów Mały, 55-081 Mietków
telefon: (71) 390 76 11 / 602 357 613
uprawnienia: Gr. I, sp. 1, 2, Gr. III, sp. 4.
Kędzierski Grzegorz
sędzia czynny
adres korespondencyjny: 26-600 Radom ul. Długosza Jana 12A
telefon: 665-030-598
uprawnienia: Gr, VIII sp. 9, Gr. IX sp. 11.
Kiełek Zbigniew
sędzia czynny
adres korespondencyjny: 26-600 Radom, ul. Góralska 17 m1
telefon: (048) 366 39 78 / 606 403 392
uprawnienia: Gr. IX sp. 13 PDL.
Klecha Henryk
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Sikorek 10, 72-123 Kliniska
telefon: (091) 469 13 35 / 508 110 247
uprawnienia: Gr. IX sp. 14, 15.
Klewin Włodzimierz
sędzia czynny
adres korespondencyjny: 97-400 Bełchatów Ludwików 17
telefon: 693 082 984
uprawnienia: Sp. 28
Kolasa Jarosław
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Mrówcza 22, 91-512 Łódź
telefon: 601 075 647
uprawnienia: Gr. IX sp. 13, 14
Kopertowski Jan
sędzia honorowy
adres korespondencyjny: ul. Bluszczowa 1, 26-600 Radom
telefon: (48) 365 09 10
uprawnienia: Gr. IX sp. 11, 13.
Koraczyński Grzegorz
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Jeżynowa 32 43-300 Bielsko Biała
telefon: 601-478-356
uprawnienia: Specjalność 28/1, 28/2.
Kosicki Waldemar
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Powst. Wlkp, 48/3, 64-360 Zbąszyń
telefon: (68) 386 82 40 / 667 699 009
uprawnienia: Gr. I, sp. 1, 2, Gr. II sp. 3, Gr. IV, sp. 5, Gr. V, sp. 6, Gr. VI, sp. 7, Gr. VII, sp. 8, Gr. VIII sp. 9, Gr. IX, sp.10, 11, 12, 14, 15, 17.
Kostępski Piotr
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Skotnicka 29, 30-394 Kraków
telefon: 510 471 525
uprawnienia: Gr. IX sp. 13.
Kot Ryszard
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Chłopska 7, 39-400 Tarnobrzeg
telefon: (15) 823 51 54 / 608 884 810
uprawnienia: Gr. IX sp. 12, 16, 17.
Kowalczys Jędrzej
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Warneńska 12B/1, 80-288 Gdańsk
telefon: 505 604 012
uprawnienia: Gr. VI sp. 7, Gr. IX sp. 12.
Kowalewski Janusz
sędzia honorowy
adres korespondencyjny: ul. Rejtana 74, 83 110 Tczew
telefon: (58) 532 80 59
uprawnienia: Gr. II sp. 3, Gr. IX sp. 12, 15, 17.
Kowalski Arkadiusz
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Pokrzywna 27, 99-120 Piątek
telefon: (24) 722 17 26 / 509 234 160
uprawnienia: Gr. IX sp. 13.
Kowalski Krzysztof
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Gubinowska 47, 02-956 Warszawa
telefon: 502 625 032
uprawnienia: Gr. IX sp. 13.
Koziarowski Bohdan
sędzia honorowy
adres korespondencyjny: ul. Jeździecka 7, 30-698 Kraków
telefon: (12) 654 75 55
uprawnienia: Gr. IX sp. 10, 11, 12.
Król Sebastian
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Ks. Ściegiennego 47, 26-026 Bilcza
telefon: 504 336 955
uprawnienia: Gr. X sp. 20, 26.
Kubies Elżbieta
sędzia czynny
adres korespondencyjny: Pietrzykowice, ul. Kręta 17, 34-325 Łodygowice
telefon: 668 280 992
uprawnienia: Specjalność 28
Kurtys Waldemar
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Mickiewicza 10a, 87-720 Ciechocinek
telefon: 697 818 959
uprawnienia: Gr. X sp. 22, 23.
Kwinta Michał
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Chełmska 8 30-238 Kraków
telefon: 505 078 428
uprawnienia: Gr. IX sp. 13
Latos Tomasz
sędzia czynny
adres korespondencyjny: Rudnik Szlachecki 64 23-212 Wilkołaz
telefon: 667-292-392
uprawnienia: uprawnienia specjalność 28
Lech Ryszard
sędzia czynny
adres korespondencyjny: Pl. Mongolski 15/8, 52-118 Wrocław
telefon: 603 195 797
uprawnienia: Gr. IX, sp. 13, 14.
Legutko Zbigniew
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Józefa Unruga 49, 30-394 Kraków
telefon: (12) 262 52 58 / 606 422 240
uprawnienia: Gr. IX, sp. 13.
Lewandowski Wojciech
sędzia czynny
adres korespondencyjny: ul. Gniazdowskiego 8 m. 35, 87-800 Włocławek
telefon: (54) 411 82 81 / 692 376 819
uprawnienia: Gr. X sp. 18 ,19 ,20, 21, 22 ,23 Gr. XI sp. 24, Gr. XII sp. 25 Gr. XIII sp. 26